Vellykket Totendryss i Fyrverkeriet på Raufoss 18. september
Flere hundre publikummere fikk med seg et flott show med pengedryss over regionen vår i form av gaveutdeling, talentstipender og sponsorprisen.
Onsdag 18. september arrangerte vi årets utgave av Totendryss i Fyrverkeriet Kulturhus på Raufoss.
Flere hundre personer i publikum var med på å feire bankens stipendvinnere, gavemottakere og sponsorater på en veldig flott måte. I årets gaveutdeling delte vi ut over 14 millioner kroner til 363 ulike mottakere i regionen vår! Gratulerer til alle som fikk midler fra oss i Totenbanken! ![]()
Sponsorprisen vår ble i år vunnet av superflinke Urbane Totninger - som vi har samarbeidet med helt siden i oppstarten deres i 2007! Gratulerer, dere har virkelig bidratt til å sette Toten på Norgeskartet
Årets talentstipender gikk til Aron Ødegård, Amalie Marie Thing Helseth, Benjamin Østvold, Hedda Bakkemo, Shirin Øverjordet og Skjalg Kongssund![]()
Takk til konferansier Hans Esben Gihle som loset oss trygt gjennom kvelden, og takk til Knut Anders Sørum med band for flott konsert! 
Vi er her for deg! 